Az öreg diákok és a sportegyesület mai tagjai együtt tették  tiszteletüket, és helyezték el a megemlékezés virágait Patonyi tanár úr esztergomi írjánál.

Böde János, Gönczöl Ferenc, Kozmél Pál, és Powell Pál, az 1974-es kezdő csapat tagja

A hármas évforduló alkalmából  – hiszen Patonyi László 80 éve született, 20 éve halt meg, és 50 éve hozta létre a sportegyesületet -, a Szent István Sportegyesület  gyönyörűen felújítatta a sírt.

A megemlékezés virágai

A megemlékezésen Somogyi Zsolt sportújságíró beszélt szeretetteljes szavakkal a Főnökről, és jó néhányan idéztek fel emlékeket a tanítványai közül. Eljött Patonyi tanár úr egyik legeredményesebb tanítványa, az 52-szeres válogatott labdarúgó Sebők Vili is.

Sebők Vilmos és Somogyi Zsolt

A Patonyi emlékév alkalmából szervezett következő rendezvényünk 2024. január 12-én 14:30-tól lesz az iskola Dísztermében, amire szeretettel várunk mindenkit.