Tanoda Jobbító Alapítvány

Iskolánk alapítványa a Tanoda Jobbító Alapítvány, amely közhasznú szervezetként működik, ezúton kéri az Önök támogatását.  Az Alapítvány kiemelt céljának tartja, hogy a Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium diákjait tanulmányi ösztöndíjjal és a rászoruló tanulókat más anyagi segítséggel támogassa.  Ezen felül több esetben segítette az iskola kulturális, művészeti és sporttevékenységét, pl. jutalmak, díjak megvásárlásával.

Adószám: 19638067-1-43

Kérjük, ha egyetért az alapítvány céljaival, támogassa az Alapítvány tevékenységét személyi jövedelemadója 1 %-ának átutalásával!

Az alábbi linkre kattintva, ügyfélkapus bejelentkezéssel, az elektronikus felületen, pár perc alatt megteheti!

https://eszja.nav.gov.hu/app/login/#login

Adószám: 19638067-1-43

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük