Jól sikerült szalagavató

November 23-án teltház előtt került sor az érettségi előtt állók szalagavatójára. A három végzős osztály közel száz tanulója fergeteges műsorral készült az eseményre. A  szalagok feltűzése után a hagyományos nyitótáncra hófehér estélyibe öltözött hölgyek lejtették kecsesen a keringőt a fiatalemberek oldalán.
Mindhárom osztály az elmúlt évek képeiből vetítéssel is készült az alkalomra. Vendégfellépők is színesítették az eseményt, olyan profi táncegyüttesek léptek fel, melyek tagjai között istvános diákok is szerepelnek.
A legnagyobb tapsot idén is a tanárok tánca váltotta ki a Neoton Família dalával.
Még fél év, és újabb száz fővel gyarapodik a volt istvánosok népes tábora.
Béki Gabi

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük