Kitüntetést kapott egykori diákunk 

Nagy öröm a régi Istvánosok számára, hogy Patonyi tanár úr legendás futball szakosztályának tagját kitüntették.

Somogyi Zsolt, aki 1991-ben érettségizett iskolánkban, sportújságírói munkájáért 2019. április 26-án megkapta a Magyar Sportújságírók Szövetségének Gyulai-díját.

Szívből gratulálunk és büszkék vagyunk rád Soma!

Galéria:

 

 

3 thoughts on “Kitüntetést kapott egykori diákunk”

  1. nagyon örülök a felujitásnak az 1966-os állapotváltozás kedvezően küllemi állapotá-amikor is ott éretségiztem a IV.d Dr.Fekete Józsefné oszt.főnöknél.megtartottuk az 50.éves találkozót sajnos nélküle-de emléktáblát helyeztünk el az iskolában ahol rendszeres látogatója vagyok és szeretnék a baráti körnek tagja lenni üdvözlettel várom az émil cimemre a választ kedvező elbirálás mellett.

  2. Szerettel köszöntelek “ifjú” Istvános!! 1981-ben érettségiztem a Mesterben és imádtam ott lenni. Nagyon jó érzéssel tölt el, ha hallok a régi iskolámról és sikeres diákjairól. Aminek a legjobban örülök, hogy Gizi néni – az általam mélyen tisztelt igazgatónő rendkívül aktív – nagyon szerettem őt!!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük