Gyönyörű szép napra virradtunk 2019.12.08-án.

A Szent István Sportegyesület és a Volt Istvánosok Baráti Körének közös szervezésében több, mint 20 hátrányos helyzetű gyermeket láttunk vendégül az iskolában Mikulás-nap alkalmából.

Makrányi Sándor utánpótlásnevelő edző szervezésében először a Parlamentet látogattuk meg, majd az iskolában a Baráti kör látta vendégül egy ebédre a Tiszadobról, Apcról, Taktabájról és a IX. kerületből érkező kicsiket.

Ebéd után színes programsorozat vette kezdetét a nem rég felújított tornateremben. Voltak néptáncosok, musical énekesek, ugrálókötelesek és még egy labdazsonglőr is elfogadta meghívásunkat és kápráztatta el tudományával a nem kis létszámú közönséget.

Ez volt az első ilyen alkalom, de reméljük, hogy ezzel új hagyományt tudunk teremteni.

Köszönjük Makrányi Sanyinak, aki nélkül ez a nemes célt szolgáló rendezvény nem valósulhatott volna meg, a Szent István Sportegyesület és a Szent István Közgazdasági Szakközépiskola támogatását, a Cseszák család közreműködését és nem utolsó sorban a fellépőknek és a nagy számú érdeklődőnek.

 

Esemény képekben:

 

További videók az eseményről:

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük