2014. május 31-én élénk érdeklődés mellett kezdődött a III. Istvános találkozó. dr. Nagyné Horváth Márta üdvözlő szavai után a mai iskolások mutatták be magukat és iskolai életüket.
Az iskola híres tanárai sorozatban két füzet jelent meg. Az egyik a Danhauser Rezsőről szóló írás volt, akire jelen lévő gyermekei is visszaemlékeztek. A másik a dr. Szabó Balázsné című füzet, amely megjelenése a címadónak is nagy meglepetést okozott.
Ugyancsak megjelent a Lépcsőfokok című interjúkötet első része, amely volt Istvános diákokkal folytatott beszélgetéseket tartalmaz. A könyvet Sályné Pásztor Judit, a Pázmány Egyetem adjunktusa mutatta be nagy hatású, mindenki számára emlékezetes, tartalmas beszédben, amely ide kattintva olvasható.
Valamennyi újdonságot (de a régieket is) az érdeklődők beszerezhetik a baráti körnél. Idén az Istvános plakettet dr. Szabó Balázsné és dr. Anka Mária vehette át. A nap a nyugdíjas tanárok vendégül látásával zárult.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük