Egy álom beteljesülése

A Szent István Sportegyesület női felnőtt kézilabda csapata, elképesztő menetelést követően, egy fordulóval a vége előtt felért a legnagyobbak közé.

A védelem is szépen helyt állt

A Szenti-s lányok szombaton játszották az utolsó előtti NB1/B -s mérkőzésüket, ráadásul hazai pályán. Nagy volt a tét, hiszen a tabella állása szerint egy döntetlennel már bajnokok lehettek volna. A kéziseink felszabadultan nagy kedvvel játszottak és bajnokhoz méltó teljesítménnyel végig vezetve végül 37-28-ra megnyerték a meccset, ezzel együtt a BAJNOKI címet is!

Ez azt jelenti, hogy a következő szezont már a legnagyobbak között kezdik, úgy mint a Fradi, Győri Eto, Érd, DVSC stb.  Bízunk benne, hogy a lendület megmarad és sikert sikerre halmozva tehetik meg a következő lépéseket a még nagyobb álmok elérése felé!

Büszkék vagyunk rátok! Hajrá SZISE!

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük