Kedves Istvánosok!

Boldog együttléteket és örömteli születésnapot kívánok, és Adyval szólva:
„én a vén diák szívem felemelem”

Üdvözlöm, nemcsak az újakat, hanem a régieket is. Kívánom, hogy a mindenkori tanárok vigyék tovább örök szellemiségünket, ami talán így foglalható össze:

mindig, minden időben, mi, Istvánosok összetartozunk, segítjük egymást a tanulásban, a sportban, munkavállalásban, karrierépítésben, barátságunk megtartásában, s ha a sors úgy hozza, nyomorúságos helyzetekben is.

Tiszteljük, és ápoljuk a múlt emlékeit, őrizzük és óvjuk műértéket képviselő gyönyörű épületünket, a múlt tárgyi emlékeit, hogy átadhassuk az utókornak. Az ünneplés mindig az újaké, a dicsőség a múlté, azoké, akik 1887-ben olyan alapokat raktak le, amelyekre 2022-ben is építkezhetünk.

Szívélyes üdvözlettel:
Szabó Balázsné Róka Gizella
egykori diák, tanár, igazgató”

Az Ünnepségen Gizi néni üzenetét a Volt Istvánosok Baráti Körének elnöke, Béki Gabriella olvasta fel:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük