Kedves Istvános Barátunk!

Ugye nem felejtettétek a 3M varázsát: „Ha elmúltál már ennyi vagy annyi, de még emlékszel Május illatára, a Mester utcai villamos zajára, – akkor közénk tartozol – így Mi szeretettel invitálunk, idén is.”

Iskolánk 2022. május 28-án ismét kinyitja kapuit, hogy bolyongjunk a jól ismert folyosókon, megpihenjünk a régi osztálytermünkben, keressük tablónkat, látogassuk meg a feledhetetlen tornatermet.

Egyszóval, nosztalgiázzunk együtt egykori osztály és iskolatársainkkal, tanárainkkal, a jó öreg, gyönyörű iskolaépületünkben.

Így – ha részt veszel a szervezésben

• találkozhatsz volt osztálytársaiddal, volt szobatársaiddal és régi tanáraiddal, régi diákjaiddal
  • ha nem szeretnél ezzel foglalkozni, akkor csak ugorj be egy kicsit nosztalgiázni – fiadnak, lányodnak – esetleg unokádnak megmutatni az alma mater ódon falait
  • vagy csak idézd fel, éld újra ifjúságod egy-egy kedves – számodra fontos –  pillanatát

10:00 –tól gyülekezés, a találkozás örömének ideje.

Hozzájuthatsz régi és új kiadványainkhoz némi adomány fejében.

A közös program 10:30-kor kezdődik a Dísztelemben:

• a X. Országos Istvános Találkozót köszönti  Harmath Zsolt Igazgató Úr
  • a mai Istvános diákok meglepetés műsora,
  • Lépcsőfokok VIII. kötetének bemutatása

11:30 –tól Pedagógus találkozó a 201-es teremben, valamint osztálytalálkozók.

A  zökkenőmentes szervezés érdekében – ha módod van rá – jelezd előre részvételedet. Osztálytalálkozódhoz vagy kollégiumi évfolyam találkozóhoz osztálytermet kérhetsz. Terem rendelés május 24-ig az alábbi elérhetőségeken: istvan125@gmail.com vagy 20/3537295 telefonszámon SMS-ben.

• Ha részt vettél már rendezvényünkön, akkor tudod mi ott folytatjuk a beszélgetést, ahol 10-30-50 éve abbahagytuk.
  • Ha nem voltál még rendezvényünkön, akkor épp itt az ideje, hogy erre az egy napra félretegyél mindent és találkozz végre velünk.
  • Ha valamiért mégsem tudnál eljönni, akkor ezúton kívánunk jó egészséget és mi jövőre is várunk

Május, Mester utca, Mi ott leszünk és várunk téged sok- sok szeretettel.
Volt Istvánosok Baráti Köre Egyesület