Kedves Istvános Barátunk!

Ugye nem felejtettétek a 3M varázsát: „Ha elmúltál már ennyi vagy annyi, de még emlékszel Május illatára a Mester utcai villamos zajára, – akkor közénk tartozol – így Mi szeretettel invitálunk, idén is.

Iskolánk 2023. május 27-én ismét kinyitja kapuit, hogy bolyongjunk a jól ismert folyosókon, megpihenjünk a régi osztálytermünkben, keressük tablónkat, látogassuk meg a feledhetetlen tornatermet. Egyszóval, nosztalgiázzunk együtt egykori osztály és iskolatársainkkal, tanárainkkal, a 112 esztendős jó öreg, gyönyörű iskolaépületünkben.

10:00 –től gyülekezés, a találkozás örömének ideje.
A közös program 10:30-kor kezdődik a Díszteremben:

• a XI. Oszágos Istvános Találkozót köszönti  Harmath Zsolt Igazgató Úr
  • Verset mondanak az idei Govrik versmondó verseny győztesei
  • Székács Barbara énekművész műsora
  • Életrajz füzet bemutatók:
    Dr Fekete Józsefné Szedet Katalin (Katinka néni)
    Bemutatja: Görgei Katalin
    Busa házaspár
    Bemutatja: Várkonyi Vera
  • Pótz Nagy László hegedűművész műsora
  • Lépcsőfokok IX. kötetének bemutatása
    Bemutatja: Lengyel László közgazdász

12:30 –tól osztálytalálkozók, és nyugdíjas pedagógus találkozó.
A közös program előtt, és után hozzájuthatsz régi és új kiadványainkhoz
némi adomány ellenében.

Ha van rá energiád és osztálytalálkozót, vagy kollégiumi évfolyam találkozót szervezel, a beszélgetéshez osztálytermet igényelhetsz.

Kérjük, hogy a terem foglalási igényed május 24-ig jelezd az alábbi elérhetőségeken: almamater.szistvan@gmail.com vagy 30/ 4454214 telefonszámon SMS-ben.

• Ha részt vettél már rendezvényünkön, akkor tudod mi ott folytatjuk a beszélgetést, ahol 10-30-50 éve abbahagytuk.
  • Ha nem voltál még rendezvényünkön, akkor épp itt az ideje, hogy erre az egy napra félretegyél mindent és találkozz végre velünk.
  • Ha valamiért mégsem tudnál eljönni, akkor ezúton kívánunk jó egészséget és mi jövőre is várunk

Május, Mester utca, Mi ott leszünk és várunk téged sok- sok szeretettel.
Volt Istvánosok Baráti Köre Egyesület