Dr. Kállai Lajos munkássága során sok szállal kötődött iskolánkhoz. Miniszterhelyettesi megbízása idején szakmailag folyamatosan támogatta iskolánkat, a pénzügyi szakképzésünket. A diáknapokon rendszeresen találkozott tanítványainkkal. Bármikor kértük szívesen tartott előadásokat aktuális pénzügyi kérdésekről.

A Pénzügyi és Számviteli Főiskola főigazgatójaként fontosnak tartotta a két intézmény közötti szakmai kapcsolat ápolását. A főiskolán tovább tanuló diákjaink további fejlődését megkülönböztetett figyelemmel kísérte.

Érettségielnöki megbízatásait több ízben szigorú követelményekkel, de emberséges, empatikus vizsgáztatással vezette.

Egy olyan szakembertől búcsúzunk, aki teljes élete során szolgálta a pénzügyi szakoktatást, tanfolyami előadóként, majd főiskolai tanárként és végül a főiskola vezetőjeként is.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük