Kedves Istvános Barátaink!

Lassan a végéhez közeledik ez az év is.

December első szerdáján, 6-án 17 órától idén is megtartjuk az adventi összejövetelünket, ahová szeretettel várunk mindenkit.

Előre jelezzük, hogy január 12-én 15 órától a Díszteremben tartunk egy megemlékezést Patonyi tanár úrról, amire Horváth Tamás tanár úr készül egy vetítéssel egybekötött előadásra az iskolánk sportéletéről.

Utána emléktáblát avatunk a Sportcsarnok falán.

Az említetteken kívül szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy a közelmúltban Gönczi Ambrus építész, kétszer is foglalkozott az iskolánk épületével.

Októberben egy kitűnő cikket írt a Pest-Budában, amit ide kattintva olvashattok.

Nemrég a ferencvárosi tv-ben méltatta az épületet, és nem mulasztotta el az alkalmat, hogy felhívja a figyelmet a tetőszerkezet aggasztó állapotára.

9Tv – Szent István Technikum és Kollégium történetéről emlékezünk – YouTube

Olvassátok és nézzétek őt, érdemes.

Remélve, hogy a fent jelzett programjaink valamelyikén van kedvetek részt venni, és személyesen találkozhatunk, barátsággal üdvözöllek:

Béki Gabriella
a Baráti Kör elnöke