Kedves Istvános Barátaink!

Ismét elmorzsoltunk egy esztendőt jó és rossz élményekkel, érzésekkel megtöltve.

December első szerdáján – szokásunkhoz híven – kellemes adventi összejövetelt tartottunk, ahol megismerkedhettünk Varga Ádámmal, aki idén kiérdemelte a Batizi ösztöndíjunkat. Meghallgattuk Miksi Anna 9/c osztályos tanuló szavalatát, és körünkben üdvözölhettük Egyedné Mónika igazgatóhelyettes asszonyt is. A következő személyes találkozásra február első szerdáján, elsején lesz lehetőségünk.

Addig is fenyőillatú, békés, szeretetteljes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk mindenkinek a következő dallal:
https://www.youtube.com/watch?v=IHNdN3Ti7SE

A Baráti Kör vezetőség

Fényképek a decemberi találkozónkról.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük