
Időpont : 2026. május 16. szombat 10 órától
Helyszín: Iskolánk Díszterme
Program:
9.30-tól: gyülekezés és válogathatsz régi és új kiadványainkból
10.00-tól közös program
- Harmath Zsolt igazgató úr köszöntő szavai
- Gizi néni (Szabó Balázsné dr) levélben köszönti a találkozó résztvevőit, emlékezik idén elhunyt tanárainkra
- zongorázik egy mai diák
- Kuzmich Imréné Anikó néni füzetét bemutatja Dr.Borókainé dr Vajdovits Éva
- verset mond Szakonyi Vivien 10. osztályos tanuló, a Govrik versmondó verseny első helyezettje
- a Lépcsőfokok XII. kötetét bemutatja Domány András rádiós-újságíró
- Díjátadás – a Batizi közösségi díjra pályázók bemutatkozása
12.00-tól osztálytalálkozók
Kérjük, hogy az osztálytalálkozókkal kapcsolatos teremigényeket mielőbb jelezzétek válaszlevélben.
Szeretettel várunk minden régi és új Istvánost!
Budapest 2026. április 28.
Volt Istvánosok Baráti Köre Egyesület Vezetősége