Időpont : 2026. május 16. szombat 10 órától
Helyszín: Iskolánk Díszterme

Program:

9.30-tól: gyülekezés és válogathatsz régi és új kiadványainkból

10.00-tól közös program

  • Harmath Zsolt igazgató úr köszöntő szavai
  • Gizi néni (Szabó Balázsné dr) levélben köszönti a találkozó résztvevőit, emlékezik idén elhunyt tanárainkra
  • zongorázik egy mai diák
  • Kuzmich Imréné Anikó néni füzetét bemutatja Dr.Borókainé dr Vajdovits Éva
  • verset mond Szakonyi Vivien 10. osztályos tanuló, a Govrik versmondó verseny első helyezettje
  • a Lépcsőfokok XII. kötetét bemutatja Domány András rádiós-újságíró
  • Díjátadás – a Batizi közösségi díjra pályázók bemutatkozása

12.00-tól osztálytalálkozók

Kérjük, hogy az osztálytalálkozókkal kapcsolatos teremigényeket mielőbb jelezzétek válaszlevélben.

Szeretettel várunk minden régi és új Istvánost!

Budapest 2026. április 28.

Volt Istvánosok Baráti Köre Egyesület Vezetősége

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük