A találkozót, amit 2026. május 16-án szokás szerint iskolánk Dísztermében tartottunk meg, elsőként Harmath Zsolt igazgató úr köszöntötte.

Emlékeztünk idén elhunyt kedves tanárainkra, Moravcsik Máriára, és Szabó László tanár úrra. Idén is megható levelet küldött a találkozóra Gizi néni, amit alább teljes terjedelemben olvashattok.

Gizi néni levele – Kattints ide!

A tanár-füzetek sorozat legújabb (20.) kötetét Dr. Borókainé dr. Vajdovits Éva mutatta be szeretetteljes szavakkal.

A Lépcsőfokok frissen megjelent XII. kötetének bemutatására idén Domány András rádiós újságírót kértük fel, aki készséggel vállalta a feladatot, és személyes élményeivel, emlékeivel fűszerezve szólt az interjúkról.

Nagy örömünkre mai diákok is megjelentek a találkozónkon. Kocsis Gábor 9. osztályos tanuló kürtjátékával színesítette a programot.

A Batizi közösségi díjra pályázó osztályok két-két tagja a kivetítőn mutatta be azt a programot, amit kitaláltak, és meg is csináltak. A 9/a osztály, – akiknek Soltész Renáta az osztályfőnökük – fergeteges foci világnapot szervezett decemberben, sok osztály bevonásával, ahova iskolánk régi diákját Somogyi Zsolt sportújságírót is meghívták.

A 9/d osztály tagjai, -osztályfőnökük segítségével – a másság, a fogyatékosság elfogadására irányuló érzékenyítő programot valósított meg. A két osztály teljesítményét 100 – 100 ezer forinttal jutalmazta elnökségünk.

A jó hangulatú együttlétet osztálytalálkozók követték, amit idén heten szerveztek meg.

Kedvelt mottónkkal búcsúztunk egymástól: „jövőre veletek ugyanitt”.

Béki Gabriella

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük