Április végén újra megnyílt a Szent István Sportegyesület, a SzISE Webshopja.

Maszkok, SzISE polók, nyakpánt, bögre, bluetooth-os füllhallgatók, és egyéb szurkolói kellékek mellett egy igazán különleges, csak az Istvánosoknak készült termék is megtalálható.

Ez nem más mint a SzISE Sör.

A IX. kerületi Fehérnyúl Sörfőzde jóvoltából egy valódi kézműves sörkülenlegesség készült az Istvánosoknak. Ez a pils típusú sör kellemesen frissít a hőségben.

Egyedivé mégsem az íze, hanem az egyedileg tervezett címke teszi, aminek egyik oldalán egy férfi focista és egy női kézilabdás sziluett látható, a hátoldalán pedig Patonyi László tanárúr egyik kedvenc idézete olvasható.

Erről előkerült egy a tanárúr általa írt papír is:

A sörrel, illetve a webshopról vásárolt termékekkel támogathatjuk az István sportegyesületét, baráti körét vagy az iskolát. Ez a megjegyzés rovatban feltüntethető.

Egészségünkre! 🙂

A SzISE Webshop címe: https://www.webshop.szise.hu/uzlet/